Venkovní parkoviště otevřeno

Vážení zákazníci,

věřte, že vám opravdu velmi rádi oznamujeme, že venkovní parkoviště v Bondy Centru JE OTEVŘENO.

Celá rekonstrukce byla náročná a dlouhá, ale nyný již u nás opět pohodlně a bezpečně zaparkujete. 
Díky rozsáhlým úpravám nyní na zákazníky čeká 186 parkovacích míst, z toho šest stání pro invalidy. Pro elektromobily jsou určena dvě místa s nabíječkou.

Parkování bude nadále fungovat ve stejném režimu, na který byli návštěvníci zvyklí: tedy první dvě hodiny zdarma, každá další hodina za 30 Kč. Návštěvníci kina a kasina si mohou parkování prodloužit na čtyři hodiny zdarma.

Rozsáhlá rekonstrukce venkovního nadzemního parkoviště probíhala od července 2021. Její komplikovanost byla umocněna mnoha faktory, kterými byly speciální technologické postupy opravy a v neposlední řadě realizace opravy za plného provozu autobusového nádraží nacházejícího se pod parkovištěm. Rekonstrukce zahrnovala stržení stávající pojezdové vrstvy parkoviště, výměna všech světlíků, pískování ocelových konstrukcí – světlíků, schodiště a nájezdových ramp, svislé konstrukce byly opatřeny ochranným nátěrem. Nové je také vodorovné značení či veřejné osvětlení, které bylo vyměněné za úsporné LED osvětlení. Instalovány byly automatické závory u vjezdu na rampy a pro větší bezpečnost byl nainstalován nový kamerový systém.