• Otevírací doba
   
  Denně 8.00 - 20.00
   
  < Obchodní pasáž >
   
 • Otevírací doba
   
  Po - So 7.00 - 21.00 Ne 8.00 - 21.00
   
  < Billa >
   
 • Otevírací doba
   
  Po - Pá 12.30 - 21.30*Víkend a svátky 10.30 - 21.30* *začátek posledního představení
   
  < Multikino Cinestar >
   
 • Otevírací doba
   
  Po - Ne NonstopPo 7:00 – 9:00 provozní přestávka
   
  < Merkur Casino >
   
 • Otevírací doba
   
  Po - Ne 9.00 - 20.00
   
  < Dětský koutek >
   
 
Zpět na výpis obchodů

Yobar

Restaurace, kavárny

Yobar

Frozen Yogurt je kvalitní český jogurt ze skutečného mléka (kysaný mléčný výrobek získaný kysáním mléka jogurtovou kulturou, doplněnou o probiotickou kulturu) podávaný ve vysoce chlazené podobě, který se vyrábí podchlazením čerstvého jogurtu a prošleháním, to vše ve stroji na výrobu Frozen Yogurtu.

Frozen Yogurt představuje zdravou svačinu, oběd nebo večeři, jakož i zdravou alternativu k různým dezertům či jiným potravinám kategorie rychlého občerstvení. Volba Frozen Yogurtu je volbou čerstvosti, chutnosti a poskytuje lahodné občerstvení všem věkovým skupinám bez nutnosti kompromisu. 

Věděli jste, že:

Jogurt patří mezi nejrozšířenější funkční potraviny na světě (functional foods = potraviny, které mají kromě prosté výživové hodnoty i příznivý účinek na zdraví, posilují imunitu a snižují riziko vzniku onemocnění. Aby se projevil jejich účinek, musí se konzumovat pravidelně a dlouhodobě. Jogurt obsahuje desítky až stovky milionů bakterií jogurtové kultury, Lactobacillus delbruckii subsp. bulgaricus a Streptococcus salivarius subspecie thermophilus, které ve svých biochemických aktivitách podporují vzájemnou symbiózu. Živé jogurtové kultury jsou důležitou složkou jogurtu - jogurt působí blahodárně na střevní mikroflóru člověka a je (spolu s acidofilním mlékem) nejvýznamnější probiotickou potravinou.

Otevírací doba

PO  - NE: 09:00 - 21:00

Kontakt

Web: www.yobar.cz

Možnosti platby

Dárkové šeky

1. patro

přízemí

Mapa centra a obchodů